ua
About

Про нас

Ми однодумці. Зібрались разом аби не просто робити бізнес, а на сам перед, створити продукт по-справжньому потрібний людям, якого поки що немає на українському ринку. Після успішної, проте кропіткої багатомісячної праці над рецептурами, у нас з’явилася надія, що мрія здійсниться! І після того як ми знайшли вітчизняних постачальників якісних компонентів для нашої граноли – надія переросла у тверде очікування.  А коли ми розпочали виробництво і знайшли перших споживачів нашого продукту – з повною упевненістю можемо казати про нашу гранолу:

Ми створили якісний та натуральний продукт, що може за короткий час наповнити людину силою та енергією і стати прекрасним доповненням у раціоні людей, що турбуються про власну форму та здоров’я. Наша технологія відкидає будь-які хімічні домішки. У нашій ГРАНОЛI тільки те, що дає природа, те, що виросло на благодатній землі під щедрим сонячним промінням.

Країна походження ГРАНОЛИ – США, де цей продукт споживають вже багато років. Якщо у ГРАНОЛУ додати трохи молока, кефіру чи йогурта – отримуємо легкий і насичений вуглеводами сніданок, що наповнює енергією на весь день. Такі сніданки вже давно здобули популярність не тільки у США, а й у Європі. Тепер ми представляємо ГРАНОЛУ українським споживачам як просту, корисну і поживну їжу.

У нас немає необхідності писати на етикетках дрібними літерами склад нашого продукту, аби споживачі не змогли зрозуміти що там написано, бо ми насправді гордимося нашим продуктом! І з таким самим почуттям гідності ми створювали усе наше надсучасне екологічне виробництво. Воно сучасне, стерильне і гігієнічно чисте. А сам продукт виробляється з дотриманням усіх технічних і санітарно-гігієнічних норм.

Спробуйте! Дайте свою власну оцінку нашому продукту та поповнюйте ряди здорових людей – пристрасних шанувальників ГРАНОЛИ!

Ваша команда Good Morning, Granola.